Меню сайту
Категорії розділу
Творчі доробки [4]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вчителям

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Каталог файлів

Головна » Файли » Творча майстерня Костюк Галини » Творчі доробки

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

В умовах сьогодення особливо актуальним є формування особистості, розвиток її найдієвіших сил і можливостей. Відповідно до законів України „Про загальну середню освіту”, „Про позашкільну освіту”, провідне місце у виявленні творчих здібностей дітей, розвитку їх інтересів та обдарованості, належить позашкільним закладам, які надають дітям можливість реалізувати свій творчий потенціал. Одним із важливих параметрів повноцінного та гармонійного зростання особистості є її здатність творити, використовуючи при цьому вторинний матеріал.

Творчі доробки | Переглядів: 931 | Завантажень: 95 | Додав: ttashpulova | Дата: 18.02.2015

Декоративно-вжиткове мистецтво - одна з важливих галузей художньої культури народу. Це галузь мистецтва, яка формує художньо-естетичне, матеріальне середовище, створене людиною.

Творчі доробки | Переглядів: 1319 | Завантажень: 83 | Додав: ttashpulova | Дата: 18.02.2015

Молодість, зрілість… прекрасна пора людського життя. У цей період кожен із нас може реалізувати себе, здійснити свої мрії. Але історія жорстока до людських мрій і сподівань. У сучасному українському суспільстві є нагальна потреба  - виховання молоді як патріотів своєї країни. Як розповісти молоді, як довести до їх свідомості, що кожен, хто проживає на території України, повинен бути відданим своїй країні, її патріотом. Патріотизм… що це таке? Чи кожен свідомий громадянин може бути патріотом своєї країни? 

Творчі доробки | Переглядів: 436 | Завантажень: 16 | Додав: ttashpulova | Дата: 18.02.2015

Анотація

 

У системі роботи позашкільного навчального закладу значне місце належить національно -  виховній роботі, яка спрямована на формування гармонійної особистості з найкращими її якостями. Виховання  пройняте національним духом не з позиції боротьби  і ворожнечі до сусідів, а з позиції любові до рідного краю. 

Національне виховання – це виховання особистості на основі системи ідеалів, традицій, звичаїв, переконань, створених народом і спрямованих формувати ціннісні орієнтації молодих поколінь у дусі розвитку матеріальної й духовної культури української нації. Воно забезпечує духовну єдність, наступність і спадкоємність поколінь минулих, сучасних і майбутніх.

В основі національно – виховної системи «Скарб» - надання   поглиблених знань про національну культуру українського народу, традиції українського народу і свого роду, розвитку народних ремесел наших предків і сьогодення, про життя і діяльність народу протягом століть його існування, про духовні цінності.

Мета національно – виховної системи «Скарб» - передача молодому поколінню соціального досвіду, багатої духовної культури народу, його національної ментальності, спорідненості світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які передбачають національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, фізичну, екологічну культуру,  розвиток індивідуальних здібностей і талантів; сформованість любові до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім'я України.

Дана національно – виховна система розрахована на гуртківці, учнів загальноосвітніх шкіл (однолітків),  навчальні заклади, педагогів навчальних закладів, керівників гуртків позашкільних навчальних  закладів, батьків, громадськість, творчих працівників, бібліотеки,  музеї, засоби масової інформації.

Національно - виховна система - явище, що набуло широкого розвитку та актуальності. Вона створюється, удосконалюється, оновлюється та прогресує в даному соціумі;  зорієнтована на конкретні умови, враховує інтереси і потреби  дітей на сучасному етапі.

Творчі доробки | Переглядів: 388 | Завантажень: 26 | Додав: ttashpulova | Дата: 18.02.2015

Пошук
Друзі сайту

Освітній портал "Педпреса"

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz