Меню сайту
Категорії розділу
Інформаційні матеріали [3]
Заходи [1]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Вчителям

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Каталог статей

Головна » Статті » Виховна діяльність » Інформаційні матеріали

Переможці районних конкурсів 2013

Переможці  обласних конкурсів, змагань які відзначені грамотами Згурівської райдержадміністрації та Згурівської  районної ради,  а саме:  обласного етапу  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Костенко Євгена, вихованця т.о. «Народні ремесла», БДЮТ; обласних змагань з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді Київщини, вихованців  гуртка ТПТ, БДЮТ,  Стукало Оксану,  Помошка Максима, Малицьку Іванну, Лісовика Владислава, Остапенка Віктора, Скорця Романа, Михайлюка Василя, Кунц Валентину.

Переможці районного етапу щорічного обласного конкурсу учнівської і студентської творчості "Я – Київщини гордість і надія!" –  2013!  Чубок Олег, учень 4 класу Пасківщинського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок»,  Молодченко Анастасія , учениця 7 класу Турівського «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок»,  Харченко Максим, учень 4 класу Пасківщинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,  Солошенко Анастасія, учениця 6 класу Новолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок», Шендера Євгенія, учениця 6 класу Войківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок», Журавський Олександр, учень 8 класу Згурівської гімназії, Абдула Марина, учениця 8 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ, Прянікова Влада, учениця 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованка БДЮТ .

Учасники  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН: Ковалевська Софія, вихованка БДЮТ, учениця 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст. та   Архирей Вікторія, учениця 10 класу Новолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок».

            Діти, які відзначені Дипломами   відділу освіти, молоді та спорту Згурівської райдержадміністрації  переможці   районних  та учасники  обласних конкурсів, змагань, виставок тощо за підсумками 2012-2013 н.р.

 Переможці та лауреати районного етапу  Всеукраїнській  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

Колісніченко Анжеліна, учениця 9 класу Жуківського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Сватківська Катерина, учениця Новоолександрівського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Березньов Олександр, вихованець гуртка «Креатив», Згурівської дитячої музичної школи,

Твердохліб Владиславу, вихованцець гуртка «Креатив», Згурівської  дитячої музичної школи,

Німенко Євгенія, учениця Середівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок»,

Калаберда Діана, учениця Безуглівської ЗОШ І-ІІст.,

Пустовіт Тетяна, учениця Безуглівської ЗОШ І-ІІ ст.,

Добровольська Дарина, вихованка гуртка «Креатив»,

-          Приходько Олег, учень  Безуглівської ЗОШ І-ІІ ст.,

-          Дядечко Дарина, учениця Великокрупільської ЗОШ І-ІІ ст.

Переможці та лауреати районного етапу Всеукраїнської  виставки-конкурсу  «Український сувенір»:

Чубук Дарина, вихованка гуртка «Креатив», Згурівської  дитячої музичної школи,

Галанець Оксана, учениця Лизогубовослобідського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Сергієнко Володимир, учень Турівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Губеня Діана, вихованка гуртка «Фантазія» БДЮТ,

Соловей Інна, вихованка гуртка «Фантазія» БДЮТ,

Мельник Дарина, учениця Середівського НВК, «ЗОШ І-ІІ ст. - дитячий садок»,

Твердохліб Яна, вихованка гуртка «Креатив», Згурівської  дитячої музичної школи

Бондар Ліза, вихованка гуртка «Сувенір» БДЮТ,

Костенко Артем, вихованець  гуртка «Сувенір» БДЮТ,

Назаренко Наталія, вихованка гуртка «Мальва»,

Багатий Володимир, учень Жуківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Чабей Тетяна, учениця Старооржицької ЗОШ І-ІІІ ст.,

Майстренко Анастасія, учениця Середівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

Колодій Юлія, вихованка гуртка «Креатив» Згурівської  дитячої музичної школи,

Шевченко Анна, учениця Правожовтневської ЗОШ  І-ІІІ ст.

Переможці районного етапу  Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»:

Двірко Ольга, вихованка гуртка  «Дитяча студія мистецтв», БДЮТ,

Мамедов Артем,  вихованець   т.о. «Мальва», БДЮТ,

 Губеня Дмитро,  вихованець   т.о. «Мальва», БДЮТ,

Денисенко Олександр,  вихованець   т.о. «Мальва», БДЮТ,

Семенченко Олександр,  вихованець   т.о. «Мальва», БДЮТ,

Переможці районного  етапу Всеукраїнського конкурсу  дитячої творчості «Знай і люби свій край» БДЮТ Згурівського району:

Довженко Анна, вихованка гуртка «Сувенір» БДЮТ,

Денисова Марина, вихованка гуртка «Сувенір» БДЮТ

Стукало Наталія,  вихованка   т.о. «Мальва», БДЮТ

Матвійок Людмила, вихованка   т.о. «Мальва», БДЮТ

Сабайдаш Олександра,  вихованка   т.о. «Мальва», БДЮТ

Роговченко Юлія, учениця Усівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок»,

 Учасниця обласної  Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання  Афанасенко Ярослава, вихованка гуртка «Паперопластика», БДЮТ.

Учасники обласної   краєзнавчої  конференції учнівської  молодї: «Київщина- мій заповітний край!»:

Кривенок Андрій, вихованець гуртка «Пошук», БДЮТ,

Жовноводенко Володимир, вихованець гуртка «Пошук», БДЮТ,

Черненко  Роман, вихованець гуртка «Пошук», БДЮТ,

Учасники обласного відбіркового туру Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних:

Клипова Аліна, учениця 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст., 

Астаф'єва Ольга, учениця 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 Герасименко Альона, учениця 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Семенченко Тетяна, учениця 10 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ,

Бабич Дмитро, учень 11 класу Згурівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможець  районного етапу обласного мистецько-патріотичного конкурсу серед учнівської молоді «Афганська війна очима дітей»:

Тарасенко Вадим, учнень 8 класу Новоолександрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок».

Переможець обласного конкурсу приуроченого 1025 - річчю хрещення Київської Русі Микосянчик Аліна, учениця Старооржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят» Хмиров Михайло, вихованець гуртка «Світлячок», БДЮТ та Льодін Поліна, вихованка гуртка «Святлячок», БДЮТ.

Категорія: Інформаційні матеріали | Додав: ttashpulova (04.06.2013)
Переглядів: 317 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту

Освітній портал "Педпреса"

Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz